Lütfi Çakan'dan Konferans

Sakarya Müftülüğü’nün Sakarya genelinde görev yapan Din Görevlileri ve Kur’an Kursu öğreticilerine yönelik organize ettiği Konferans Programı, yoğun bir katılımla Serdivan Belediyesi Kültür Kongre Merkezi’nde yapıldı.

Lütfi Çakan'dan Konferans
banner3

Programa,Marmara Üniversitesi Em. Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail Lütfi Çakan konuk olarak katılarak konferans verdi. Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan Konferans Programında Sakarya Müftüsü İlyas Serenli bir açılış konuşması gerçekleştirdi.

Daha sonra ise Programa konuşmacı olarak katılan Marmara Üniversitesi Em. Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail Lütfi Çakan, salonun tamamını dolduran Kur’an Kursu Öğreticileri ve Din Görevlilerine“Ümmet Bilinci ve Bize Düşen Sorumluluklar” konulu bir konferans verdi.

Gerçekleştirilen Konferans Programının sonunda, Sakarya Müftüsü İlyas Serenli tarafından günün anısına Prof. Dr. İsmail Lütfi Çakan’a çiçek takdim edildi.

Din gönüllülerinin büyük ilgi gösterdiği Konferans Programına; Sakarya Müftüsü İlyas Serenli, Prof. Dr. İsmail Lütfi Çakan, Sakarya Üniversitesiİlahiyat Fakültesi Öğretim Üyeleri, Sakarya İl Müftü Yardımcıları, ilçe müftüleri, Sakarya genelinde görev yapan Din Görevlileri ve Kur’an Kursu Öğreticileri katıldı.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2015, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER