Liseliler Birbirine Girdi ! Soruşturma Başlatıldı !

Erenler Vali Cahit Kıraç Anadolu Lisesi önünde meydana gelen olayda; Ali Dilmen Lisesi’nde öğrenci olan E.B. ve M.Y.E. isimli 2 öğrenci, kendisi gibi öğrenci olan A.T., Ö.F.K. ve A.A. ile kavga etti. Kavgada 2 kişi yaralandı, saldırgan 3 kişi ise kayıplara karıştı.

Liseliler Birbirine Girdi ! Soruşturma Başlatıldı !
banner3

OKULDA TARTIŞMIŞLAR

Edinilen bilgilere göre; Erenler İlçesinde bulunan Ali Dilmen Anadolu Lisesi’nde eğitim gören E.B. ve Y.E. isimli 2 öğrenci, aynı okulda eğitim gören Ö.F.K. ile tartıştı. Diğer öğrencilerin araya girmesiyle tartışma güçlükle sonlandırıldı. Okul çıkışı yeniden Ali Dilmen Anadolu Lisesi’nin yan tarafında bulunan Vali Cahit Kıraç Anadolu Lisesi önünde karşılaşan E.B., Y.E. ve Ö.F.K. yeniden tartışmaya başladı. Kavgayı gören Ö.F.K.’nin Vali Cahit Kıraç Anadolu Lisesinde eğitim gören arkadaşı A.T. ve A.A.’da katılınca olay kısa sürede büyüdü.

2 ÖĞRENCİ YARALI

Kavganın büyümesiyle A.T., Ö.F.K. ve A.A. tarafından darp edilen E.B., elinden bıçakla yaralanırken olay sonrası kayıplara karışan A.T., Ö.F.K. ve A.A.’nın yakalanması için çalışma başlatıldı. Öte yandan konuyla ilgili olarak Emniyet ekiplerince soruşturma başlatılırken okul çevrelerinde de önlem alındı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER