LGS BİRİNCİLERİNE İLK TEBRİK ATABEK’TEN

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, LGS kapsamında yapılan sınavda tüm sorulara doğru yanıt vererek Türkiye 1.si olan Sakaryalı öğrencilerin ailelerini arayarak tebrik etti.

LGS BİRİNCİLERİNE İLK TEBRİK ATABEK’TEN
banner3

Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yapılan sınavda tüm sorulara doğru cevabı vererek Türkiye 1.si olan Sakaryalı öğrenciler Ahmet Güven Alp, Rana Filiz  ve Selimhan Fırat’ın yapmış oldukları üstün başarılarından ötürü ailelerini telefonla arayarak kutladı. Aileleri telefonla arayarak tebrik eden Milletvekili Atabek, “ Şehrimiz adına çok önemli bir başarı elde eden öğrencilerimizin ailelerini tebrik ediyorum. Üzerlerinde emeği olan öğretmenlerini ayrıca  kutluyorum ve tatile çıkan bütün öğrencilere de bu vesileyle iyi tatiller diliyorum. Tatillerini verimli geçirmelerini istediğim öğrenci kardeşlerime birkaç tavsiyem olacak; internetin esiri olmayın, spor ve sanat dallarına yönelin, dil kurslarını değerlendirin, kitap listesi oluşturun ve en önemlisi, aile ilişkilerinizi güçlendirin.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2019, 18:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
SAKARYA SEVDALILARI
SAKARYA SEVDALILARI - 4 ay Önce

Eğitimci kişiliği, eğitim hassasiyeti ve eğitime desteği her türlü takdirin üzerinde olan sayın milletvekilimize şükranlarımızı sunuyoruz. İyi ki varsınız...

SIRADAKİ HABER