Konut Başvuruları Çözüm Masasına

Orta hasarlı bina sahipleri ve binaları deprem riski taşıyan ev sahipleri için Korucuk’ta inşa edilen 448 konuta başvuru işlemlerinin devam ettiğini belirten Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Taha Toplu,

Konut Başvuruları Çözüm Masasına
banner3

 “Vatandaşlarımızı ayrıntılı bilgi almak için Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası Birimi’ne davet ediyoruz. Tamamı doğalgazlı olan konutlar için son başvuru tarihi ise 23 Mayıs Cuma” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) işbirliği ile Korucuk’ta inşa edilen 448 konut için başvuru işlemleri devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası Birimi’nden vatandaşların gerekli başvuruları gerçekleştirebileceklerini duyuran Halkla İlişkiler Müdürü Taha Toplu, “Orta hasarlı bina sahipleri, daireleri deprem riski taşıyan ve çok katlı binalarda ikamet eden vatandaşlarımız için hazırlanan konutlara başvurular 5 Mayıs Pazartesi gününden bu yana devam ediyor. TOKİ işbirliği ile hayata geçirilen proje kapsamında konutlar, 3+1 ve 107 metrekare olarak hemşerilerimizin kullanımına sunulacak. Vatandaşlarımızı ayrıntılı bilgi almak için Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası Birimi’ne davet ediyoruz. Tamamı doğalgazlı olan konutlar için son başvuru tarihi ise 23 Mayıs Cuma” diye konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2014, 14:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER