Kocaali`de Uçurtma Şenliği

Kocaali Belediyesi Etkinlikleri Kapsamında düzenlediği “Canım Annem Uçurtma Şenliği” 11 Mayıs anneler gününde ailelerin renkli görüntülerine sahip oldu.

Kocaali`de Uçurtma Şenliği
banner3

  Geleneksel her yıl Kocaali Merkez Plajda düzenlenen “Uçurtma şenliğinde” bu yılda Kocaali Sahilinde Anneler günü münasebetiyle “Canım Annem Uçurtma Şenliği” adı altında düzenlendi. Çocuklar rengarenk uçurtmaları gökyüzünde dalgalandırırken, aileler de hafta sonunu bir arada geçirmenin keyfini çıkarttı. Yüzlerce Kocaali` linin uçurtmalarıyla katıldığı organizasyonda; Anne ve babaların da en az çocuklar kadar eğlendiği şenlikte, uçurtmalarıyla gökyüzünde görsel bir şölene imza attılar.
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Uçurtma Şenliği`nin anneler gününe gelmesi nedeniyle tüm annelerin anneler gününü kutlayarak “Annelere en güzel hediye çocuklarıyla, aileleriyle birlikte güzel vakit geçirmelerini sağlamaktır.  Bugün görüyorum ki ; burada olan ailelerimiz büyük bir keyif içerisinde birlikte uçurtmalarını uçurmaya çalışıyorlar. Kocaali Belediyesi olarak ne mutlu bizeGözüyle görmeyi, diliyle konuşmayı, yüreğiyle sevmeyi öğrendiğimiz canımannelerimize böyle güzel bir yaşatmanın sevinci içindeyiz diyerek. Tüm annelerin anneleri gününü kutladı.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2014, 10:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER