KILIÇ 'UCU NEREYE DOKUNURSA DOKUNSUN AYDINLATILMALI!'

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan ‘Paralel Yapı Deşifre’ soruşturmasına müdahil olan AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Adalete güvenimiz tam, gereken neyse yapılacaktır.”  dedi.

KILIÇ 'UCU NEREYE DOKUNURSA DOKUNSUN AYDINLATILMALI!'
banner3

“ADALETE GÜVENİMİZ TAM”

Geçtiğimiz yıldan başlayarak tutuklanana kadar başta Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti İl başkanı Fevzi Kılıç ve yönetimi olmak üzere birçok bürokrat ve gazeteciyi hedef alarak bin bir türlü hakaret eden "Paralel Yapı Deşifre twitter hesabına yönelik soruşturması Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığınca sürüyor.

Konuyla ilgili olarak MedyaRota.com’a açıklama yapan AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen ‘Paralel Yapı Deşifre’ soruşturması hakkında konuştu. Soruşturmaya mağdur olarak müdahil olan Fevzi Kılıç, “Adalete güvenimiz tam. Konuyla ilgili gerekli çalışmaların yapıldığı biliyoruz. Bende şahsım olarak bu soruşturmaya mağdur sıfatıyla dahil oldum. Şahsım adına gereken neyse yapmaya hazırım.” ifadelerini kullandı.

[ilgili-haber=32334]

“ARKASINDAN KİM ÇIKARSA ÇIKSIN”

Soruşturma sonucunda kim çıkarsa gerekli cezayı alması gerektiğini ifade eden Başkan Kılıç, “Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma hakkında gerekli tüm çalışmaların yapıldığı görüyoruz. Elbette Sakarya’da Balıkesir’den bu adresi kullanan Murat D.’ye bilgi veren ya da bu hesabı kullanan kişiler ortaya çıkacaktır. Bu soruşturma sonucunda kim çıkarsa çıksın gereken cezayı almasını istiyorum. Bu işin arkasından kim çıkarsa çıksın hakkımızı aramaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

[ilgili-haber=32114]

NE OLMUŞTU?

Bilindiği üzere Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında bahsi geçen twitter adresi sahibi Murat D. Balıkesir’de yakalanarak tutuklanmış, Murat D. ile bağlantısı olduğu iddia edilen Cüneyt A.’da tutuklanmış daha sonra her iki şahısla da bağlantısı olduğu iddia edilen ve aralarında işadamları ile 1 avukatında olduğu çok sayıda kişinin ifadesi alınmıştı.

[ilgili-haber=31964]

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017, 18:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER