Kılıç, 'Kimsenin şüphesi olmasın'

Fevzi kılıç, “Partim tarafından verilen her görevi layıkıyla yerine getirdim”

Kılıç, 'Kimsenin şüphesi olmasın'
banner3

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı tarafından Çark Mesire yerinde delegelerin de katılımıyla “AK Parti İl Aday Tanıtım Toplantısı” düzenlendi.

AK Parti İl Aday Tanıtım toplantısına Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, AK Parti İl Başkan Adayı Fevzi Kılıç, Adapazarı Belediyesi Meclis Üyeleri,AK Parti İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları başkanları ile Adapazarı ilçeden oy kullanacak delegeler katıldı.Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, “1 Eylülden itibaren başlayan ilçe kongrelerimiz 31 Aralık itibarıyla sona erdi.Şimdi 7 Şubat Cumartesi günü Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun da katılımı ile İl Kongremizi gerçekleştireceğiz.Böylelikle 2015 genel seçimlerine hazır olacağız ve sahaya ineceğiz.Bu teşkilatın en büyük örgütü olan Adapazarı Teşkilatı. Bu akşam büyük bir gururu yaşıyoruz. teşkilatımızın bir üyesi olan İl Başkan Adayımızın bizim içimizden biri olması teşkilat olarak bize büyük mutluluk vermiştir. Böylelikle Adapazarı İlçe Teşkilatının bir okul olduğu bir kez daha kanıtlanmıştır. Teşkilat olarak her zaman yanında olacağımızın bilinmesini isteriz. Adapazarı’nda 142 delegemizin tamamının oy kullanarak görevlerine yerine getireceğini düşünüyorum.Yeni seçilecek il yönetim kurulu üyelerine de şimdiden başarı diliyorum”dedi.

MİMARLAR KARŞIMDA
Başkan Ak’tan sonra konuşan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli,2023 hedefinin mimarlarını karşısında gördüğünü ifade ederek, “Bu  nedenle toplantıya katılmaktan çok fazla mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Bu yolculukta omuz omuza canla başla çalışarak, 2023 hedeflerine en güzel şekilde  katkı sağlamayı arzu ediyorum.Bu akşam delegelerin katılımı gerçekten güzel. Herkesin yüzü gülüyor. Bu çok mutluluk verici bir şey.  Cumartesi günü listeler açıklandıktan sonra da aynı heyecanla, aynı muhabbetle hatta biraz daha fazlasıyla 2023 hedeflerine doğru canla başla çalışmaya devam etmeliyiz. Şuanda İl Başkan adayımız her ne kadar gurur verici bir göreve aday gösterilse de yükü çok fazla ağar. Bize düşen bu hedeflere doğru yürürken çok samimi bir şekilde dua etmek. Her yapılan işte bir olgunluk bir irade rotaya koyarak bu davaya bizden beklenenin üzerinde bir güç katıp katkı sağlamak durumundayız.Eğer bunu yapabilirsek 2015 genel seçimlerinde, seçimler 7-0 neticelenmiş olur.”diye konuştu.
ŞÜPHENİZ OLMASIN
Son konuşmayı yapan AK Parti İl Başkan Adayı Fevzi Kılıç, “Sizde biliyorsunuz ki çok değerli il başkanımız Recep Uncuoğlu bu dönem aday olmamakla birlikte 11 kişilik hepsi birbirinden kıymetli aday adayları arkadaşlarımızla genel merkeze davet edildik. Yapılan istişareler sonunda çok değerli 5 arkadaşımla birlikte Ankara’ya çağırıldı. Sayın Başbakanımız tarafından bu görev şahsım üzerine verilerek onurlandırıldım..Ben 30 yıldır siyasetin içindeyim. Dünyada en zor şey insanın kendisiyle ilgili konuşması. Siyasette görev yapmadığım hiçbir kademe kalmamıştır. Bu güne kadar hangi görevi aldıysam o görevin sorumluluğunu o görevin heyecanını en güzel şekilde yerine getirdiğime inanıyorum. Biz biriz beraberiz, el eleyiz omuz omuzayız gönül gönüleyiz. Görevimi layıkıyla yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Biz hiç kimseyi incitmeden kimseyi darıltmadan görevimizi sizlere güvenerek yerine getireceğiz. 660 civarında delegemiz var. Kongremize hepinizi bekliyorum. Kongremizden sonra Haziran ayı içinde Türkiye  en zor seçimlerinden birini yaşayacak. 3 Kasım seçimleri gibi kolay bir seçim olmayacak. O nedenle var gücümüzle çalışarak İlk seçimlerde aldığımız 6-0’ galibiyeti bu seçimlerde 7-0 olarak yapacağız” dedi.
Başkan adayı Fevzi Kılıç, toplantı sonunda delegelerin davetiyeleri kendi eliyle dağıttı.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2015, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER