Kılıç Karasu'yu ziyaret etti

Sakarya İl Başkanlığı adaylığına Ak parti genel başkanı ve Başbakan Davutoğlu tarafından tek il Başkanı adayı olarak atanan Fevzi Kılıç Karasu Ak Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Kılıç Karasu'yu ziyaret etti
banner3

Sakarya İl Başkanlığı adaylığına  Ak parti genel  başkanı ve  Başbakan  Davutoğlu tarafından tek il Başkanı adayı olarak atanan  Fevzi Kılıç Karasu Ak Parti İlçe teşkilatında yapmış olduğu açıklamada “ 50 yaşındayım, üniversite mezunuyum 30 senedir de siyasetin içerisinde olan bir kardeşinizim. Yıllardır eski teşkilatlarda da, mahalle teşkilatıda dahil olmaz üzere, gençlik kolları dahil olmak üzere, il teşkilatı, ilçe teşkilatında görev yaptım. En son Ak Partinin kuruluşunda Hasan Ali Çelik Beyin Milletvekili olması ile birlikte  il başkanlığına getirildim  il yapılan seçimde altı sıfır Milletvekiliğini kazanarak başarılı bir seçim oldu.  2009 yılında belediye meclis üyesi seçildim 6 yıldır da belediye meclis üyeliği Sakarya Belediye başkan vekiliği ve  mecliste gurup başkan vekiliğini yapıyorum.  Recep Uncuoğlu kardeşim kendisi milletvekili aday adayı olması münasebetiyle görevi bırakacağını söyledi. Ankaradan il kordinatörü Osman Poyraz teşkilata geldiler buradaki ilçe başkanlarımızda, belediye başkanlarımızla kurucularımızla, kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla yönetim kurumları ile beraber istişareler yaptılar”dedi. 


Benim il başkanı gibi bir talebim yok 
Sakarya İl Başkanlığı adaylığına  Ak parti genel  başkanı ve  Başbakan  Davutoğlu tarafından tek il Başkanı adayı olarak atanan  Fevzi Kılıç sözlerine “Kurucu olmamız münasebeti ile eski il başkanı olmamız münasebeti ile sakarya ile ilğili iyi manada bizden bilği aldılar. Bizimde niyetimiz olmayınca çok rahat konuşuyoruz.  Ankara’da komisyonlarda il başkanı olmak istemiyorum benle konuşacaksanız buna göre konuşalım dememe rağmen  Genel Başkan yardımcımız  Süleyman Soylu ile birlikte Başbakanımızın huzuruna davet edildik.  Ve başbakanımız bize bu görevi tebliğ etti. Sonuçta biz hangi pozisyonda, hangi görevde olursak olalım bir nöbetin kutsallığı ne ise bu kutsallık içerisinde biz o görevi yerine getiririz. Bunun için büğün kongre münasebeti ile buraya geldik hem birbirimizi tanıyalım, hem bizi tanımıyanlar bizi tanısınlar, kim olduğumuzu ne olduğumuzu, ne yapabileceğimizi hem kongreye davet etmek , davetiyelerimizi ilk defa 5. Olağan kongremizde delegelerimize davetiyeleri kendi elimle vermek adına geldim. 24 saat telefonumuz açık, gönlümüz açıktır, bizi bilenler iyi bilirler. İnşallah el, ele omuz, omuza gönül, gönüle 2015 seçimlerinde Ak Partimizi Sakarya’da en güzel noktaya taşıyacağımıza inanıyorum”dedi. 


Hayırlı hizmetler 
Karasu belediye başkanı Mehmet İspiroğlu Sakarya İl Başkanlığı adaylığına  Ak parti genel  başkanı ve  Başbakan  Davutoğlu tarafından tek il Başkanı adayı olarak atanan  Fevzi Kılıç’ a hayırlı olsun diyerek  “İnşallah Fevzi Kılıç başkanımızla beraber Sakarya’mıza Karasu’muza hep beraber hayırlı hizmetler yapmak nasip olur”dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2015, 13:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER