Kılıç, Allah Mahçup Etmesin

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu. AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Hendek Belediyesi’nde yaşanan başkanlık değişimin ardından hiçbir sıkıntı yaşanmayacağını söyledi ve işlerin iyiye gideceğinden şüphe duymadığını kaydetti.

Kılıç,  Allah Mahçup Etmesin
banner3

“Allah mahcup etmesin”


Ziyarette konuşan İl Başkanı Fevzi Kılıç, Başkan İrfan Püsküllü’nün bu işi hakkıyla yerine getireceğine duyduğu inancı belirterek,

"Burada şimdiye kadar Sayın Ali İnci döneminde çok güzel işler yapıldı, bundan sonra da inşallah hep beraber devam ettirirsiniz. Ali İnci Başkan’da gereken desteği sağlayacak ve tecrübesini paylaşacaktır. İrfan Püsküllü,  daha önce belediye başkanlığı yapmış, teşkilat çalışmaları, belediye işleri ve meclis üyeliklerinden dolayı herşeye vakıftır. Şimdi sorumluluğu daha büyük. Hendek Belediye Başkanı olarak, kollarını açıp herkesi kucaklayacaktır.  Böylece burada işlerin gayet iyi gideceğinden, şehrimizi daha da yaşanabilir, daha büyük cazibe merkezi yapacağınızdan hiç şüphem yok. Hayırlı olsun, Allah mahçup etmesin" dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2015, 12:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER