banner28

Kaymakam Şahin'e Ziyaret

Sakarya Yozgatlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi, Yozgat Vali Yardımcılığı görevinde iken, Kaynarca Kaymakamlığı’na atanan Kemal Şahin’i makamında ziyaret ederek, görevinin hayırlı olmasını dilediler.

Kaymakam Şahin'e Ziyaret
banner3

Uzun sora Yozgat Vali Yardımcılığı görevinde bulunduğunu söyleyen Kaymakam Kemal Şahin, Yozgat halkını çok sıcak bulduğunu ve çok iyi dostluklar edindiğini belirterek, “Görev yaptığım iller arasında Yozgat’ın bende çok ayrı bir yeri oldu. Burada da Yozgatlıları görmek beni ziyadesiyle memnun etti.  Yozgat’ın geleneksel yemeği olan Arabaşısı, artık bizim mutfağımızın vazgeçilmezleri arasına girdi” dedi.

Yozgatlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Rasim Türkel, Kaymakam Şahin’i fahri hemşerileri olarak derneklerinde görmek istediğini belirterek, “Sizinle tanışmaktan büyük mutluluk duyduk. Yapacağımız her faaliyette sizi de aramızda görmek bize onur verecektir” şeklinde konuştu. Ziyarette dernek yönetim kurulu üyeleri Abdullah Alıcı, Günay Yazıcıoğlu, Metin Dağdeviren, Ercan Doğan, Mehmet Gazovalı da hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2015, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER