Kaşkaş 'İspiroğlu'ndan çok şey öğrendim'

Karasu belediye başkan yardımcılığında görev yapan Hüseyin Kaşkaş, Sakarya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne atanmasının ardından Salı günü daire müdürleri ve mesai arkadaşlarına Karasu belediye başkanı Mehmet İspiroğlu’nun makam odasında veda etti.

Kaşkaş 'İspiroğlu'ndan çok şey öğrendim'
banner3

Karasu belediye başkan yardımcılığında görev yapan Hüseyin Kaşkaş, Sakarya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne atanmasının ardından Salı günü daire müdürleri ve mesai arkadaşlarına Karasu belediye başkanı Mehmet İspiroğlu’nun makam odasında veda etti. Karasu Belediye başkanı Mehmet İspiroğlu konuşmasında “ Hüseyin başkanımızlan beraber yaklaşık bir yıldır beraber çalışıyoruz, kendisinin geçmişteki deneylerinden ve tecrübelerinden hem belediyemiz hem de bizler, bilğisinden istifade ettik. Hüseyin Kaşkaş başkanımız ile beraber çalışmak bizler için bir zevkti. Memuriyetlik hayatı yeni bir göreve tabi tutuldu. Sakarya Valiliğine bağlı Sakarya İl Afet ve Acil durum müdürü olarak görevine başlayacak. Bizde yeni görevinde Hüseyin Kaşkaş’a başarılar diliyoruz.Başkan İspiroğlu Kaşkaş’a Bu güne kadar belediyeye yapmış olduğu hizmetlerden dolayı plaket takdim etti.

Kaşkaş ‘Ekip ruhu oluşturduk’

Sakarya Valiliğine bağlı Sakarya İl Afet ve Acil durum müdürlüğüne atanan Hüseyin Kaşkaş ise konuşmasında “ ben bir yıldan beri Karasu belediyesinde başkan yardımcılığı görevimi sürdürüyordum,Bu görev süresi içerisinde başta başkan İspiroğlu olmak üzere bana bağlı olan birimler, başkan yardımcısı arkadaşlarım ve diğer birimler ile birlikte çok güzel bir sinerji oluşturduk. Ekip ruhu oluşturduğumuza inanıyoruz. Bir yıl içerisinde gerçekten güzel çalışmalarımız oldu, dolayısıyla ben görevim içerisinde çalıştığımız arkadaşlarımızdan memnunum hepsine teşekkür ediyorum. Bende daha önce siyaset yaptım belediye başkanlığı yaptım, ama Başkan İspiroğlu’ndan çok şey öğrendim, özellikle hem karadenizli olacak hemde hiç sinirlenmeyecek hep yüzü gülecek belkide tek Karadenizli Belediye başkanına sahibiz, başkanımız gerçekten sinirlerini aldırmıştır diyerek Karasu belediye başkanına ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

                                                                                                                                  AYŞENUR ELMACI

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2015, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER