Karakaya 'Kılıç ve ekibiyle Ak Parti Sakarya'da daha da büyüyecek'

Ak Parti Erenler İlçe Teşkilatı Halkla İlişkiler Birim Başkanı Alim Karakaya, 7 Şubat Cumartesi günü Serdivan Spor Salonu’nda Başbakanın katılımıyla gerçekleştirilecek kongre sonrasında göreve gelmesi beklenen Fevzi Kılıç ve ekibi ile Ak Parti’nin Sakarya’da daha da büyüyeceğine inandığını söyledi.

Karakaya 'Kılıç ve ekibiyle Ak Parti Sakarya'da daha da büyüyecek'
banner3

Karakaya, partisinin Sakarya İl Başkan Adayı Fevzi Kılıç’a ve ekibine kongrede başarılar diledi. 
Fevzi Kılıç ile birlikte, Ak Parti Erenler İlçe Teşkilatında bir araya gelen Alim Karakaya, sosyal medya hesabından “Yeni İl Başkan Adayımız Fevzi KILIÇ'ın Teşkilatımızı Ziyaretinden Dolayı memnun olduk, Teşkilatım Adına Teşekkür Ediyor, Başarılar Diliyorum” diye yazdı.


Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından ismi aday olarak onaylanan Fevzi Kılıç ve ekibinin kongrede seçilmesiyle birlikte, Ak Parti’nin Sakarya’da güzel çalışmalara imza atacağına inandığını ifade eden Karakaya, kongrenin şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.


İlçe Başkanı Resul Erdoğan, Dış işlerden sorumlu başkan Hakan Kocabıyık, Teşkilat Başkanı Cemil Süpürgeci, Seçim İşleri Başkanı Av. Ahmet Bülent Ateşoğlu ile birlikte, ilçede ziyaretler yapan ve vatandaşlarla görüşen Alim Karakaya, kongrede kazananın Ak Parti olacağını vurguladı. 
(Haber Hülya Sürücü)

 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2015, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER