banner28

Kampüste Hat Başına 250 Bin

Çark Caddesi-Kampüs Hattı için çıkılacak 10 araçlık özel halk otobüsü ihalesinin 10 Eylül Perşembe günü gerçekleştirileceğini belirten Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, “Yenilenecek ihalemize tüm istekliler katılım gösterebilecek. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Kampüste Hat Başına 250 Bin
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Çark Caddesi-Kampüs Hattı için daha önce yenileneceği açıklanan 10 araçlık özel halk otobüsü için yeniden ihaleye çıkıyor. Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, “Kısa süre önce ihalemizin 10 Eylül Perşembe günü yenileneceğini duyurmuş, ihale şartnamesinde bazı değişiklikler yaptığımızı ilan etmiştik. Bu kapsamda yenilenecek ihalemize tüm istekliler katılım gösterebilecek. Şehrimize hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Tüm İstekliler Katılabilecek

Pistil, “Daha önce yalnızca özel halk otobüsü ve M plaka sahipleri ihalemize katılım gösterebiliyordu. Yaptığımız düzenleme ile tüm istekliler ihalemizde yer alabilecek. Bir hat için muhammen bedel olarak 250 bin TL ve KDV tutarını uygun gördük. 2886 sayılı devlet ihale kanunu uyarınca tamamlanacak ihaleyle ilgili tüm ayrıntılara Büyükşehir Belediyemizin kurumsal internet sayfası (www.sakarya.bel.tr) üzerinden de ulaşılabilir” ifadelerini kullandı. Yapılan açıklamada ise, 10 Eylül Perşembe günü Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleştirilecek ihalenin saat 14.30’da başlayacağı belirtildi. 

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2015, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER