banner28

Kadından Kadına Destek

KOSGEB’den aldığı destekle kurduğu şirkette kadınlara ücretsiz destek veren Parann Finans Akademi yöneticisi Ece Şen, “Her şey kadınlarımızın iş hayatında başarılı olabileceğine inanmasıyla başlıyor” dedi.

Kadından Kadına Destek
banner3

‘AKTİF OLMALI’
Kadınların toplumda aktif rol alması gerektiğini belirten Ece Şen, “Firmamı 2018 yılında KOSGEB’den aldığım destekle kurdum. Kendi işini kurmak isteyen kadınlara ücretsiz olarak destek vererek, onlara nasıl ilerlemeleri gerektiği konusunda yol gösteriyorum. Çünkü ben de bir kadınım ve kadınların iş hayatında olmasını ve hayata daha kuvvetli bir şekilde sarılmasını istiyorum.  Kadınların iş hayatında daha aktif rol almasını artık toplumumuz önceki yıllara oranla daha çok kanıksamış durumda” dedi.
‘İSTENİLİNCE ZOR DEĞİL’
Ece Şen, “Evi yöneten ve yıllarca idare eden kadın artık iş hayatında kendisine emanet edilen işi ve görevi, aynı beceri ile yönetebileceğine inanmakta. Her şey kadınlarımızın kendilerinin iş hayatında başarılı olabileceğine inanmasıyla başlıyor. İnanç peşinde azimle çalışmaya getirdiği takdirde iş hayatında başarı kadın için kaçınılmaz oluyor. Buna istinaden devlet destekleri ile kadınlar hayalini kurdukları iş yerini açma yolunda emin adımlarla yürüyebiliyor. Ben de hayal ettiğim işi aynı destekle kurdum. Zannedildiğinin aksine zor bir süreç değil isteyen her kadının yapabileceği başarabileceği bir şey” ifadelerini kullandı.
‘KADIN GÜZELLEŞTİRİYOR’
Nereden başlayacağını bilmeyen kadınlara ücretsiz destek verdiğini aktaran Şen, “Ben iş kurmak isteyen kadın girişimcileri destekliyorum projelerini yazmaları konusunda ve finansmanın yanı sıra işgücü yanı sıra eğitimleri konusunda finansal akademi olarak kadın girişimciye destek oluyorum. Kadınlarımız bulundukları her yeri güzelleştirip çiçek açtıranlardır. İş hayatında kadınlarla çalışmak stresli dünyayı biraz olsun güzelleştiriyor. Kendi işini kurma hayali olan, ama buna nereden başlayacağını bilemeyen her kadın için Parann Finansal Akademinin kapıları sonuna kadar açıktır” dedi.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Samet cecen
Samet cecen - 2 hafta Önce

Tebrikler ece hanim sizede bu yakisir.Hayatinizda basarilar diliyorum

SIRADAKİ HABER