Jineste Sağlıklı Yaşam Merkezi Hizmete Açıldı!

Uzun yıllar Sakaryalılara sağlık alanında hizmet veren ve adatıp hastanesinin devredilmesiyle hizmetlerine kısa bir süre ara veren Dr. Sadık Akbıyıklı, hekim dostları ile Jineste Sağlıklı yaşam merkezinde hastalarına yeniden merhaba dedi.

Jineste Sağlıklı Yaşam Merkezi Hizmete Açıldı!
banner3

Serdivan ilçesinde hizmete açtığı Sağlıklı Yaşam Merkezinde Diş Hekimi, Plastik cerrahı, Genel Cerrah, Dermatoloji uzmanı ve spor salonu ile hastalarına sağlıklı bir yaşam imkanı sunuluyor.
Uzun yıllar Sakaryalılara hizmet verdiğini ve Adatıp Hastanesinin devredilmesiyle hizmetlerine ara verdiğini söyleyen Dr. Sadık Akbıyıklı, Jineste Sağlıklı Yaşam Merkezi ile yeniden hizmet vermeye başladığını ifade etti.
Dr. Akbıyıklı açıklamasında Hizmet vermeye başladıkları kuruluşlarını ikiye ayırdıklarında Jineste Estetistik, spor sağlık beslenme ile ilgili grubunun yer aldığını diğer gurupta ise sağlık hizmeti verildiğini söyledi. “Sağlık hizmetlerinde Kadın hastalıkları, doğum, Diş Hekimliği, Dermatoloji, Genel cerrahi ve Plastik cerrahi olarak kuruluşumuz altında hizmet veriliyor” diyen Dr. Sadık Akbıyıklı, “Burada gerçek amacımız kendi alanında en çağdaş, en kaliteli ve etik değerlere sadık kalarak hizmet vermeye çalışmak. Gerçekten kaliteli bir ekip ve ekipman oluşturduk. Sağlık bir yaşam için tüm Sakarya halkını Jineste Sağlıklı Yaşam Merkezine davet ediyorum” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2015, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER