banner28

İTİRAZ ÜZERİNE TUTUKLANDI

Toyotasa Hastanesi Röntgen bölümünde çalışan iki teknisyeni bıçaklayan ve serbest bırakılan şahıs itiraz üzerine tekrar gözaltına alınarak çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İTİRAZ ÜZERİNE TUTUKLANDI
banner3

NE OLMUŞTU?

Olay saat 09.00 sularında meydana geldi. Röntgen için doktor muayene odasından bir alt kata inen hasta yakınları, röntgen çekilen hasta varken içeri girmek istedi. Röntgen teknisyenleri duruma müdahale edince tartışma çıktı. Hastane çalışanlarına saldıran hasta yakınları Mustafa S. ve Ayhan G. isimli röntgen çalışanını bıçakladı. Ayhan G. omzundan, Mustafa S. ise sırtından bıçak darbesi aldı. Saldırı sonrasında röntgen çalışanları kanlar içinde yere yığılırken röntgen bölümündeki diğer hastalar büyük korku yaşayarak çığlık attı. Hastanede beyaz kod verildi. Bıçaklanan hastane çalışanlarından Mustafa S. SEAH’a nakledildi. Mustafa S.'nin tedavisi Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlandıktan sonra taburcu edilirken Ayhan G ise kendi çalıştığı hastanede tedavi edilerek taburcu edildi.
Öte yandan saldırgan şahıslar olayın ardından gözaltına alınmış ve çıkarıldıkları mahkemece serbest bırakılmıştı.
İTİRAZ EDİLDİ
Bıçaklı saldırganlardan Murat B, yapılan itiraz üzerine yeniden gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi. Murat B, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 19:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER