İspiroğlu'ndan Yıldırım'a Ziyaret

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu Karapürçek Belediye Başkanı Orhan yıldırımı ziyaret etti.

İspiroğlu'ndan Yıldırım'a Ziyaret
banner3

Başkan İspiroğlu yaptığı açıklamada “Karapürçek Belediye Başkanımız Sayın Orhan Yıldırım her zaman taktir ettiğim bir Başkanımızdır bizler Belediye Başkanı olarak zaman zaman bir  birimizi ziyaret ederiz bende bugün Sayın Başkanımızı ziyaret ettim. Karapürçek ilçesi hızla büyüyen kabuğunu kıran bir ilçemiz olduğunu gördüm beni çok memnun etti.Hele işsiz kimse olmadığı duyunca daha çok memnun oldum hele dünya çapında  ASAŞ alüminyum fabrikası Karapürçek ilçesinde  olması çok sevindirici” dedi.

 

İşçi bulamıyoruz

Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım Karapürçek'in son yıllarda hızla geliştiğini ve bu sebeple sanayi ve hizmet sektöründe işçi bulma sıkıntısı yaşadıklarını söyledi .

Karapürçek'te işsizliğin olmadığını, isteyen herkesin kolaylıkla iş bulabileceğini vurgulayan Yıldırım, “Belediye hoparlöründen her gün işçi aranıyor anonsu yapıyoruz. Ancak yine de talebi karşılayamıyoruz ilçemizde çok sayıda hizmetlerin ilçemize kazandırdık Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadı kendilerine teşekkür ediyorum.İmam Hatip Orta Okulunu yeni ihale ettik çalışmalar devam ediyor. Sakarya büyükşehir Belediyemiz ortaklaşa 524 bin mal olan Mecidiye Karapürçek arasına köprü yaptık. Bildiğiniz gibi ilçemize sel oldu Allaha şükürler olsun can kaybımız olmadı . Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2015, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER