İsen "Turizm Değeri Daha da Yükselecek"

Cumhurbaşkanı eski Genel Sekreteri, eski Başdanışmanı, AK Parti Sakarya Milletvekili 2.sıra adayı Prof. Dr. Mustafa İsen, Ferizli ve Sapanca ilçelerinde seçim çalışmalarını sürdürdü. Hemşehrileriyle sorunları ve çözüm önerilerini istişare ettiklerini aktaran İsen Hoca, “7 Haziran’da 7 güzel insan inşallah Sakarya’mızın başarı yolculuğunu temsil edecektir. Biz çok iyi biliyoruz. Sakarya’nın geleceği milletimizin 7 güzel insana vereceği emanette olacaktır.” dedi.

İsen "Turizm Değeri Daha da Yükselecek"
banner3

İsen Hoca Karış Karış Geziyor

Prof. Dr. Mustafa İsen, Sakarya’da seçim çalışmalarına yoğun şekilde devam ediyor. İlçeleri tek tek ziyaret eden, kaymakam, belediye başkanı, muhtarlar, esnaf ve vatandaşlarla istişare eden İsen Hoca, seçim çalışmaları kapsamında Ferizli ve Sapanca ilçelerini ziyaret etti.

Ferizli’nin gelişimi durmayacak

Ferizli ilçesinde Gölkent, Kuşçu, Bakırlı ve Sinanoğlu mahallerini gezen, baba ocağı Nalköy’e giden İsen Hoca, Botanik Park’ta yaptığı konuşmada, Sakarya’nın her ilçesinin potansiyeli doğrultusunda gelişim göstereceğini ve bu doğrultuda yapılacak çalışmaları tespit ettiklerini aktardı. İsen Hoca, “Sakarya’mız için inşallah çok güzel bir dönem başlayacaktır. Ferizli ilçemiz de hızlı gelişim gösterecek bir bölge. Çok güzel yatırımlar ilçemize geliyor. Hızlı gelişimi kontrol edilebilir bir duruma sokacak, daha sağlıklı bir büyüme ve gelişme için çalışmalarımız olacak. Bunun için AK kadrolara ihtiyaç vardır. Biz milletimize güveniyoruz” şeklinde konuştu.

Sapanca’nın turizm değeri daha da yükselecek

Sapanca ilçesindeki programında İsen Hoca, Kaymakamlık, Müftülük ve Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti, esnafla buluşarak istişarelerde bulundu. Sapanca’nın Sakarya’nın en güzel ilçelerinden biri olduğunu vurgulayan Prof. İsen, “Bundan önce de sorumlu olduğum tüm görevlerde Sakarya’mızın gelişimi için çaba harcadım. İnşallah bundan sonra da tüm tecrübelerimle hemşehrilerimin vekili olarak şehrime hizmet edeceğim. Sapanca’mız turizmde Sakarya’mızın en önemli değeri. Turizmde kapsamlı ve kontrol edilebilir bir gelişme bizim için önemli. Bizler gayretli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnanıyoruz ki hemşerilerimiz 6 güzel arkadaşımla bizi Meclis’e gönderecektir.” diye konuştu.  

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2015, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER