Irmak, 'Çıtamız Her Zaman Yüksektedir'

AK Parti Geyve ilçe Başkanı Muhittin Irmak, Elli4 Medyayı ziyaret etti.

Irmak, 'Çıtamız Her Zaman Yüksektedir'
banner3

AK Parti Geyve ilçe başkanı Muhittin Irmak  MedyaRota.com, Elli4Haber.Com ve Kent Dergisinin yayıncısı olan Elli4 Medya Ltd ‘nin ofisini ziyaret etti.

 Ziyarette MedyaRota.Com Genel Yayın yönetmeni Ersin İbil ile görüşen Irmak Geyve’deki seçim  süreci ile ilgili bilgiler verdi.Sakaryada’ki 73 Milletvekili aday adayı için değerlendirmeler yapan Irmak:

"Çok değerli 73 tane Aday adayımız var. Bu AK Partinin zenginliğidir. Muhalif partiler aday çıkaracak kişi bulamazken AK Partiden 73 tane güzel adam çıktı. Bu 73 tane adaydan 7 tane güzel adamı Ankara'ya göndermeyi hedefliyoruz. Sakarya’mız için güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz inşallah. Herkes için hayırlı bir süreç olmasını diliyorum. " dedi.

Konuşmasının devamında AK Parti'nin hedeflerinden bahseden Irmak, "AK Partinin çıtası her zaman yüksektedir. Her zaman farkını ortaya çıkartan bir parti olmuştur. Bu yüzden Sakarya'da hedefimizin 7-0 olması gayet doğal."ifadelerini kullandı.

'MedyaRota Marka Olmuştur'

MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil'den MedyaRota ile ilgili bilgiler alan Başkan Irmak , medyanın önemine değindi. Ayrıca MedyaRota'yı da ilgi ile takip ettiğini söyleyen Irmak, "Medyanın ne kadar güçlü olduğunun farkındayız.  Kuruluşundan itibaren yakinen takip ettiğim  MedyaRota.com  Sakarya'da artık marka haline gelmiştir. MedyaRota  ailesine bu yolda başarılar diliyorum." sözlerine ekledi.

'Irmak'a Teşekkür'

AK Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak'ın ziyaretinden oldukça memnun kaldıklarını belirten MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil ise, "Muhittin Bey Geyve ilçesinde AK Parti'yi temsil ederek halka hizmet yolunda çalışmalar yapıyor. Bunun canlı şahidiyim. Bizleri ziyareti de çok sevindirici. Kendisine MedyaRota ailesi adına teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2015, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER