İnovasyon Zirvesi

Sakarya önemli bir zirveye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 2 Mart 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan “İnovasyon Zirvesi” önemli şirket yöneticilerini de bir araya getiriyor.

İnovasyon Zirvesi
banner3

“Yeniliğin Ötesine Yolculuk: İnovasyon Zirvesi” başlığı altında sözkonusu Zirve’ye ilişkin şu bilgiler verildi:

“Dünyanın var oluşundan bu yana gittikçe büyüyen inovasyon hareketine farkındalık yaratmak ve üniversitemizdeki genç arkadaşlarımızla bu konuya destek veren, sektörlerinde lider Arçelik, Tofaş ve BriSA şirketlerinin değerli sektör liderlerini bir araya getirmek amacıyla 2 Mart 2015 tarihinde ‘İnovasyon Zirvesi’ gerçekleştiriyoruz.

Sakarya Üniversitesi Teknokent Genel Müdürü Prof.Dr. Tahsin Engin’in açılış konuşmasıyla başlayacak olan zirvemiz; Türkiye İnovasyon Haftası etkinliğinde “İnovasyon Liderliği” ödülüne layık görülmüş Arçelik İnovasyon Projeleri Koordinatörü Emre ÖZTÜRK, İSO İnovasyon ödüllerinde “Stratejik Planlama” ödülünün sahibi BriSA İnovasyon Takım Lideri Yavuz ÇİNGİTAŞ ve Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM)’nin düzenlediği İnovasyon liginin(inovalig) “İnovasyon Stratejisi” dalında ikincilik ödülü sahibi Tofaş İnovasyon ve Teknoloji Geliştirme Müdürü Erhan KÜÇÜKSÜLEYMANOĞLU’nun katılımlarıyla devam edecektir.

İnovasyon nedir?’ sorusuna cevabınızın ‘Yenilik ’ kelimesinden öteye geçmesini istiyorsanız sizleri de etkinliğimize bekliyoruz.

Etkinlik süresince fuaye alanında çeşitli firmaların stantlarında iş ve staj başvuruları yapabilir, etkinlik sonunda çekilişler ve sürpriz hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2015, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER