İNÖNÜ MAHALESİ 7024 SOKAK PARKE ÇALIŞMASI BAŞLADI

Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Akyazı genelinde sürdürülmekte olan teknik çalışmalar inönü mahallesi 7024 sokak'ta kilitli parke çalışmaları ile devam ediyor.

İNÖNÜ MAHALESİ 7024 SOKAK PARKE ÇALIŞMASI BAŞLADI
banner3

 

Akyazı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri teknik çalışmalar kapsamında inönü mahallesinde başlattıkları kilitli parke çalışması öncesinde zemini kilitli parke serimine uygun hale getirebilmek, olası yağmur ve su taşkını gibi durumlara karşı zemin meyilini verebilmek için greyderlerle zeminde çalışmalarını sürdürüyor.

 

Kısa bir süre içerisinde kilitli parke döşeme çalışmalarının başlayacağı İnönü mahallesi 7024 sokak Akyazı'nın örnek sokaklarından biri olma yolunda yapılan çalışmalarla günden güne güzelleşecek.

 

Akyazı Belediyesi Fen işleri müdürlüğü tarafından çalışmaların program ve plan dahilinde sürdürüldüğü belirtilirken uygulama yapılacak yerlerin listeleri tespit edildiği ve kısa bir süre içerisinde de Akyazı'nın bir çok mahallesinde hava şartlarının elverdiği ölçüde aralıksız olarak süreceği bildirildi.

 
Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2014, 18:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER