İnci Temayülü Değerlendirdi

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı Sakarya'da faaliyet gösteren tüm STK'lara yönelik bir temayül yoklaması gerçekleştirdi.

İnci Temayülü Değerlendirdi
banner3
sakarya haberleri sakarya haberleri son dakika sakarya haberleri intihar sakarya hava durumu sakarya rehberim sakarya haberleri video akyazı haber sakarya haberleri tv sakarya haberleri aslı

AK Parti tarafından düzenlenen ortak akıl düşüncesiyle STK'lara “Kimi Milletvekili Olarak Görmek İstersiniz?” diye soruldu. Gerçekleşen temayül yoklamasında MedyaRota'ya konuşan AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ali İnci, “STK'lara sorulması Aday Adayları için sevindirici bir durum.Çünkü artık Türkiye STK'lar tarafından yönetildiğini , STK'lara çok büyük değer verdiğini, ortaya koyan bir olaydır. Ben inanıyorum ki şuanda buraya gelen STK'ların hepsi büyük bir mutluluk içerisindeler, AK Partili olmayanlar bile ben seçiyorum düşüncesiyle  buraya gelerek oylarını kullandılar. Buraya gelen oy kullanan çok değerli STK'ların da başkanlarını ve yönetim kurullarına teşekür ediyorum. Bu işe sahip çıktıklarından dolayı ve diğer siyasi partilerde bundan sonra bu işlere yönelecektir. AK Parti her zaman ilkleri yaptı, bundan sonrada ilkleri yapmaya devam edecektir. Herkese Saygılarımı sevgilerimi sunuyorum.” dedi.

MedyaRota'dan Talha İbil'in yönelttiği  “Birincilik bekliyor musunuz?” sorusuna İnci'nin cevabı şöyle oldu; “Herkes birincilik ister tabii ki. 30 senedir siyaset yapan bir insanım. Bu sebeple beklemem normal” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2015, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER