İnci Medya'yı Ağırladı!

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebeti ile medya temsilcilerini ağırlayan Hendek Belediye başkanı, Gazetecilerin gününü kutladı.

İnci Medya'yı Ağırladı!
banner3

0 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensupları ile Sapanca’da bir tesiste buluşan Hendek Belediyesi Başkanı Ali İnci, basın mensuplarının gününü kutladı. Yerel basının çok önemli olduğunu vurgulayan İnci, Sakarya’daki basın mensuplarına da tutumlarından dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Toplantının sonunda gazetecilere Hendek Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi veren İnci, “Hendek’in nüfusu 50 binin üzerine çıktığı için ilk defa stratejik planı yapan belediye olduk ve çok güzel bir çalışma yaptık. Bunun yanında belediye olarak bir yıllık performans programımızı hazırladık. 5 yıllık stratejik planı yaparken diğer partilerin de faydalı projelerini değerlendirdik. Stratejik planı gelişi güzel hazırlamadık. Biz Hendek’in gerçek anlamda ihtiyaçları olanlar doğrultusunda planımızı hazırladık. Seçim beyannamemize de bağlı kaldık” dedi.


Stratejik planda 5 önemli yıldız olduğunu hatırlatan İnci, “Biz Hendek Belediyesi olarak beş yıldız amblemimize koyduk. Bu beş hedef stratejik planımızda da yerini aldı. Bunlar, eğitimde dünya standartlarını yakalayacağız, tarımda yakalayacağız, sanayide yakalayacağız, turizmde yakalayacağız ve şehircilikte yakalayacağız” diye konuştu.

Kaynak://www.sakaryacark.com

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2015, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER