İnci, Kaynarca'da Ziyaretlerde Bulundu

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, Kaynarca’da ziyaretlerde bulundu. İnci, seçim otobüsü ile geldiği Kaynarca’da, otobüsten halkı selamladı.

İnci,  Kaynarca'da Ziyaretlerde Bulundu
banner3

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel ve AK Parti Kaynarca İlçe Başkanı Murat Kefli ile birlikte, AK Parti Kaynarca İlçe Teşkilatı’nda gençlerle bir araya gelip, daha sonra esnaf ziyaretlerinde bulundu.  Milletvekili Adayı Ali İnci, Kaynarca semt pazarını gezerek, pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbet edip, sorunları dinledi. İnci Pazar yerinde gördüğü çocuklara da oyuncak hediye etti.

İnci, daha sonra Kaynarca Belediyesi’nde, muhtarlar ile yapılan toplantıya katıldı. İnci, muhtarların sorunlarını dinleyerek “ Siz muhtarlar mahallelerinizde güzel çalışmalar yapmalısınız. Belediye ve teşkilat ile uyum içerisinde halka hizmet vermelisiniz. Ben Hendek’te dört dönem belediye başkanlığı yaptım. Birliktelikle çok güzel hizmetlere imza attık. Hendek Belediyesi, Kaynarca’ya da hizmet vermiştir. Biz sadece Hendek’e değil, Sakarya’nın ilçelerine değil, ülkemizin her yerine, Türki Cumhuriyetlerine, Pakistan’a varana kadar hizmet götürdük. Hendek alan el değil, veren el konumundadır. İnşallah Sakarya’dan yedi güzel insanı, 7 Haziranda Ankara’ya göndereceksiniz. Bizler Sakarya’nın sesi olarak  Ankara’dan daha güçlü hizmet vereceğiz sizlere, sizlerin Ankara’daki gözü kulağı olacağız. Çok çalışıp, hükümetimizin gücüne güç katacağız “ Dedi.

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, Kaynarca’da sevgi ve coşkuyla karşılandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2015, 12:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER