İnci, Kahvaltı'da Teşkilatlara Seslendi

AK Parti Sakarya Milletvekili aday adayı olan Ali İnci, Sakarya park’ta bulunan Nehir Sefası’nda Erenler İlçe teşkilatına kahvaltı programı düzenledi.

İnci, Kahvaltı'da Teşkilatlara Seslendi
banner3

Erenler İlçe Teşkilatının tam kadro ve erenler belediyesi meclis üyelerinin de hazır bulunduğu programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz konuşmasının başında Pazar günü yapılacak olan Temayül yoklamasında yapılması gerekenler hakkında hatırlatmalarda bulundu.

Yılmaz özellikle işaretleme yaparken mutlaka tam 7 kişinin yazılması gerektiğinin altını çizdi. Resul Yılmaz konuşmasının devamında “Milletvekili aday adayı olan Ali İnci abimizin bu nazik daveti ve ilçe teşkilatımıza yönelik vermiş olduğu yemekten dolayı teşekkür ediyoruz. Hendek  Belediye Başkanlığı dönemindeki başarılı çalışmalarını hepiniz az çok biliyorsunuz. Bundan sonraki süreçte de nasıl bir Milletvekili olabileceği konusunda herkes bir fikir yürütebilir. Allah yolunu açık etsin” dedi. 

Bu şehrin sembolü

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise konuşmasında; “Ali İnci’yi sizlere anlatmama gerek yok. Kendisi bu şehre sembol olmuş bir isimdir. Bizim de Belediye Başkanları olarak, içimizden istisna böylesi değerli bir kardeşimizin çıkması bizi gururlandırdı. Biliyorsunuz Ali İnci, belediye başkanlığından istifa ederek milletvekilliği için müracaat etmesi istenen tek ilçe belediye başkanı. Allah yolunu açık etsin” dedi.

Başkan Öztürk son olarak “İlçe Başkanımızın da bahsettiği üzere temayüllerde sizden 7 kişilik bir isim istenecek. Bu 6 da olmaz 8 de olmaz. Ne bir eksik ne bir fazla olursa iptal olur. Dolayısı ile kullanmış olduğunuz oy’un hiçbir anlamı kalmaz. Lütfen bu konulara duyarlı olalım dikkat edelim” dedi.

7 güzel insan Ankara’ya gidecek

Ali İnci konuşmasında; “Yeni Hendek Belediye Başkanımız İrfan Püsküllü’ye yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

İnci konuşmasının devamında; “72 güzel insandan 7 si Ankara’ya gönderilecek. Ankara’ya güçlü bir milletvekilinin gitmesini istiyorsanız teşkilat olarak arkasında güçlü bir duruş sergilemek zorundasınız. Bu manada bana güç ve destek vermenizi bekliyorum inşallah. Bu vesile ile kahvaltımıza katılan tüm dostlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2015, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER