banner28

İmamoğlu Yine Çaldı!

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun reklam afişlerinde kullandığı görselin ünlü fast-food markasından çalındığı öğrenildi.

İmamoğlu Yine Çaldı!
banner3

CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun reklam kampanyalarında benzerlikler dikkat çekiyor. 31 Mart seçimlerinde AK Partili kesimden de oy aldıklarını ima eden bir reklamda sakal ve takkeli bir vatandaşın İmamoğlu'nu desteklediği görülüyordu. Ancak o kampanyada muhafazakar kitlenin temsilcisi olarak süslenen o ismin yabancı Türk vatandaşı dahi olmadığı ve fotoğrafının internet üzerinden alınarak montaj marifetiyle kafasına takke yerleştirildiği ortaya çıkmıştı.İmamoğlu'nun çalıntı reklamlarına bir yenisi daha eklendi. İstanbul'un sokaklarında asılan afişlerin ünlü fast-food şirketi KFC'den alındığı açıkça belli oluyor. İmamoğlu'nun fotoğrafının olduğu afiş kırmızı zemin üzerine basılmış halde İstanbul'un cadde ve sokaklarına yapıştırıldı. Ancak bu afişin dünyanın en önde gelen fast-food zincirlerinden KFC'nin kullandığını gören vatandaşlar iki afişi yan yana getirerek fotoğrafını çekti. KFC'nin görselleri de kırmızı zemin üzerine yapılırken kırmızı zemin üzerinde şirketin kurucusu Albay Harland Sanders'in fotoğrafı yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 09:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Asdg
Asdg - 7 ay Önce

Haa tamam ozaman binaliye veriym

Emre Polatkan
Emre Polatkan - 7 ay Önce

lan ne geveliyorsun salak

Emin VARAN
Emin VARAN - 7 ay Önce

KFT den beslendiğini ispatlamış olmuyormu ? Hiç beklemezdim sende köfte horoğlu ( KFT USA köftecisi )

Nuri
Nuri - 7 ay Önce

Vay be büyük oyunu bozdunuz valla :=)

Bilal Albayrak
Bilal Albayrak - 7 ay Önce

Amerikaya mesaj veriyor, ben sizin şirketlerden yanayım diye. Büyük resmi, beka sorununu nasıl görmüyor bu okumuş cahiller.

serdar
serdar - 5 ay Önce

pazarlama ve toplum mühandisliğinin güzel bir ürünü. toplumun bir bölümü bu tip şeylerden fikir sahibi olabiliyor. farkında olmadan bilinçaltına verilen mesajlar düşünmeyi külfet sayanlarda oldukça işe yarar neticeler veriyor. batı dünyası bu şekilde ürünlerini dünyanın her yerinde birinci markalar haline getirmeyi başardı. bugün chp de bu pazarlama ve toplum mühandisliğini kullanıyor ve netice alabiliyor. düşünen ve idrak edemeyen bir toplum olarak kaldık.a bu tip mühandislik projelerine çokça maruz kalacağımız anlaşılıyor.

SIRADAKİ HABER