İmam Hatip Lisesi'nin Büyük Başarısı

Karasu ilçesinde düzenlenen Anadolu İmam Hatip Liseleri arası, Hafızlık ve Ezan’ı güzel okuma yarışmalarında Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri iki kategoride de birinci olarak büyük başarıya imza attılar.

İmam Hatip Lisesi'nin Büyük Başarısı
banner3

5 Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisinin katıldığı Hafızlık yarışmasında Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Ömer Faruk Mutlu birinci olurken, 15 Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisinin katıldığı güzel Ezan okuma yarışmasında da Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Furkan Arif Ergi yarışmayı 1. olarak tamamladı.
 
Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Kadir Gezer, Hafızlık ve güzel Ezan okuma yarışmalarında iki birincilik alan okul öğrencilerinin başarısından büyük gurur duyduklarını belirterek, başarıda emeği olan öğretmenleri, okul yöneticilerini ve öğrencileri tebrik etti.
 
Hafızlık ve Ezan okuma yarışmalarında İl birinciliğini kazanan Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, 12 Nisan’da Edirne’de yapılacak bölge finalinde ilimizi temsil edecekler.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2015, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER