banner28

İl Müftüleri Toplantısında Sakarya'ya Büyük Onur

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından geleneksel olarak düzenlenen ‘İl Müftüleri İstişare Toplantısı’, Van'da gerçekleştirildi. Toplantıya Sakarya Müftüsü İlyas Serenli de katıldı.

İl Müftüleri Toplantısında Sakarya'ya Büyük Onur
banner3

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’in başkanlığında gerçekleştirilen ‘32. İl Müftüleri İstişare Toplantısı’, Diyanet İşleri Başkanlığının üst düzey yöneticileri, 81 ilin müftüsü ve bu yıl ilk defa her ilin en büyük ilçesinin müftülerinin de katılımıyla gerçekleştirildi.

Diyanet İşleri Başkanlığının hizmet politikası, hizmette kalitenin ve verimliliğin artırılması, ileriye dönük yapılması gerekenlerin masaya yatırıldığı toplantıda, Türkiye Diyanet Vakfı Genel Merkezi tarafından başlatılan yeniden yapılanma süreçlerini tamamlayan TDV Şubelerine de ödülleri verildi.

Ödülleri bizzat Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’in takdim ettiği törende; Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdüren TDV Şubeleri içerisinde, ödül alan 11 vakıf şubesinden biri olan, Türkiye Diyanet Vakfı Sakarya Şubesi adına ödülü Sakarya Müftüsü ve TDV Sakarya Şubesi Başkanı İlyas Serenli aldı.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2016, 13:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER