banner28

HIZ GÖSTERGESİNDEN KEDİ ÇIKTI!

Serdivan'da taksicilik yapan Gökhan Er, aracından inleme sesleri geldiğini ve hemen aracını durdurarak bakındığını söyledi. Taksici Er, hız göstergesinin oradan kafasını çıkartan kediyi görünce şaşkına döndü.

HIZ GÖSTERGESİNDEN KEDİ ÇIKTI!
banner3

Serdivan İlçesi 32 Evler Mahallesi'nde ikamet eden Gökhan Er, taksi şoförlüğü ile geçimini sürdürüyor. Dün gece de taksisinin marşına basıp yollara düştü. Taksici Er, bir süre sonra arabasından inleme seslerinin geldiğini ve hemen arabasını durağa çektiğini söyledi. Sesin geldiği yerlere bakınan Gökhan Er arabasındaki davetsiz misafiri görünce şaşkına döndü. Arababanın kaputundan giren kedi hız göstergesinin oradan kafasını çıkartarak şaşkın bakan gözleri gülümsetti. Taksici Gökhan Er, olay yerine itfaiye çağırarak yardım istedi. Uzun uğraş veren itfaiye ekipleri kediyi girdiği yerden çıkartamayarak olay yerinden gitti. Arabasında davetsiz misafir ile başbaşa kalan Er, 3 saat uğraştığını ve sonunda kediyi sıkıştığı yerden geri çıkardığını belirtti.


Taksici Gökhan Er o anları MedyaRota'ya şu ifadelerle anlattı.
"Evden çıkarak arabama binip taksi durağına doğru yola çıktım. Arabadan inleme seslerinin geldiğini duydum ve bir an önce taksiyi durağa çektim. Duraktaki diğer arkadaşlarla arabanın her yerine baktık bir şey göremedik sadece ses geliyordu. Biranda direksiyonun oradan kedi kafasını çıkardı hepimiz şaşırıp kaldık. Hemen itfaiye ekiplerine haber verdik ama çıkaramayıp geri gittiler. Biz de iş başa düştü başladık arabayı sökmeye. 3 saatlik uğraştan sonra davetsiz misafiri sıkıştığı yerden çıkardık. Çok şükür kedinin hiç bir yerine bir şey olmamış"

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2019, 18:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER