Hendek'ten Muay Thai Şampiyonları

29 Mart, 4 Nisan tarihlerinde Adana’da yapılan Türkiye Şampiyonası’nda Hendek Muay Thai Spor Kulübü sporcuları, 54 Kg üst genç Erkeklerde Emrah Atış Türkiye 2.’si, 81 Kg üst genç Erkeklerde Abdullah Aygün Türkiye 3.’sü olarak derece aldı.

Hendek'ten Muay Thai Şampiyonları
banner3

İkişer ön öleme maçları yaparak tüm sporcular çeyrek final, yarı final, final maçları yaparak Sakarya ve Hendek’i en iyi şekilde temsil ederek dereceyle döndüler.

Hendek Muay Thai Spor Kulübü Başkanı Murat Tokat, müsabakalarda derece alan sporcuları tebrik ederek, yardımcısı Erkan Yılmaz’a, katkılarından dolayı teşekkür etti. Tokat “ Sporcularımız şampiyonaya sıkı bir şekilde hazırlandılar. Şampiyonada kıyasıya mücadele ederek derece ile döndüler. Sporun ve sporcunun dostu, Hendek eski Belediye Başkanımız ve AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci’ye, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ye, İl Spor Şube Müdürü Bülent Kasım ve Hendek İlçe Spor Müdürü Feyzullah Köstereli’ye, spora ve sporcuya vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum “ dedi.

Dereceye giren sporcular

54 Kg Üst genç Erkelerde Emrah Atış Türkiye ikincisi

81 Kg Üst Genç erkeklerde Abdullah Aygün Türkiye üçüncüsü

57 Kg Alt genç Bayanlarda : Özge Nur Avcıl

54 Kg Üst genç bayanlarda Rümeysa Didem Çelebi

67 Kg Büyük erkekler B Devisyon da Yasin Turunç

75 Kg Büyük erkekler B Devisyon da Hayrullah Alemdağ  

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2015, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER