Hendek Heyeti Ziyaretlerde Bulundu

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Sakarya Valisi ve İl Emniyet Müdürünü ziyarette bulundu.

Hendek Heyeti Ziyaretlerde Bulundu
banner3

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Belediye Meclis Azaları Sinan Baylan, Mahmut Nedim Alkan, Ahmet Kavakçı ve Bilal Barutçu ile beraber, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş ve Şehir Emniyet Müdürü Osman Babadağ’a iadeyi ziyarette bulundu.

 Genel seçimlerde Milletvekili olmak için istifa eden daha önceki Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin yerine başkanlığa seçilen Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Vali Hüseyin Avni Coş’u ziyaretinde, belediye meclis azalarını tanıştırarak bir müddet sohbet etti.

Vali Coş, Başkan Püsküllü’ye görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, meclis azalarına de görevlerinde başarılar diledi.

Şehir Emniyet Müdürü Osman Babadağ’ı da ziyaret eden Başkan Püsküllü ve meclis azaları, Babadağ’a kendilerini tanıttılar. Başkan Püsküllü de Hendek’te hizmetlere kaldığı yerden devam edileceğini ve Hendek halkına verilen sözlerin yerine getirileceğini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Babadağ, Başkan Püsküllü ve ekibine başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2015, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER