Hacıeyüpoğlu'ndan Serdivan Ziyareti

Ak Parti Sakarya Millet Vekili adayı Recep Hacıeyüpoğlu, Serdivan’da bir dizi ziyarette bulundu.

Hacıeyüpoğlu'ndan Serdivan Ziyareti
banner3

Hacıeyüpoğlu’na ziyaret esnasında İl Başkan Yardımcısı Rahmi Şengül, Ak Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, Serdivan Belediye Başkanı  Yusuf Alemdar, Ak Parti Serdivan İlçe Kadın Kolları Başkanı Şehime Kaya,  İlçe Başkan Yardımcısı Ufuk Karayaka ve Belediye Meclis Üyesi Burhan Tan  eşlik etti.

Recep Hacıeyüpoğlu beraberindeki heyet ile Serdivan Çark Caddesi üzerinde bulunan işyerlerini tek tek ziyaret ederek esnaf  ve  vatandaşlar  ile sohbet etti. Esnafın ve  vatandaşın dilek ve önerilerini dinleyen Hacıeyüpoğlu yaptığı sohbetlerde, 2015 Genel Seçiminin önemine değinerek, bu seçimlerin Türkiye için bir milat olduğunu, Türkiye’nin yeniden bölgenin lider ülkesi olması yolunda hızla ilerleyişinden  rahatsız olan iç ve dış mihrakların, AK Parti liderliğindeki  bu ilerleyişi  her fırsatta engellemenin yollarını aradığını söyledi. Eyüpoğlu ayrıca, provakasyonlara, karalama kampanyalarına ve bazı medya çevreleri tarafından Ak Parti aleyhine  yapılmak istenen algı operasyonlarına karşı vatandaşların uyanık olmaları konusunda uyarılarda bulunarak, Haziran seçimlerinde Ak Partiye oy vererek bu oyunlarını bozmalarını  istedi.

Samek kursiyerlerini, Çark Sanayisi’nde kurulan Salı pazarını, cami cemaati ve hasta ziyaretleri ile sona eren programı değerlendiren Hacıeyüpoğlu, vatandaşların sıcak ve samimi ilgisinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek, ’’Vatandaşlarımız Ak Partiye güveniyor, inanıyor,  Allah’ın izniyle  7 Haziran’da 7 güzel insan Ankara’da olacak‘’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2015, 11:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER