Gürçam'a Ziyaret

Perşembe günü Karasu Emniyet Müdürü Sefer Serdar Çakır ve Karasu İlçe Jandarma Garnizon Komutanı Bahadır Helli Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam’ı ziyarette bulundu.

Gürçam'a Ziyaret
banner3

Perşembe günü Karasu Emniyet Müdürü Sefer Serdar Çakır ve Karasu İlçe Jandarma Garnizon Komutanı Bahadır Helli Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam’ı ziyarette bulundu. Şafak Gürçam Ziyaretlerinden olayı Emniyet Müdürü Sefer Serdar Çakır’a, İçe Jandarma Garnizon Komutanı Bahadır Helli’ye ve Polis memurlarına teşekkür etti. Hoş sohbetlerinin ardından heyet Karasu Merkez Camide Polis Teşkilatının düzenlediği Mevlüde katıldılar. Saat 12:00’de okunan Mevlüd-i Şerifin ardından, kılınan öğle namazı, sonrasında yemek dağıtıldı. Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam, Karasu Emniyet Müdürü Sefer Sedar Çakır, Garnizon Komutanı Bahadır Helli, çok sayıda polis ve çok sayıda vatandaş mevlüd’e katıldı.

Gürçam günlerini kutladı

"Türk Polisi, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, Milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk Polis Teşkilatı, Zaman ve mekan mefhumu gözetmeksizin, dürüst ve özverili çalışma anlayışıyla üstlendiği her görevi yerine getiren emniyet mensupları, insan haklarına saygılı, vatandaşlarımıza karşı hoşgörülü, yüksek disiplin anlayışına sahip, güleryüzlü ve yardımsever olmasıyla da milletimizin gönlünde ayrı bir yere sahiptir. Milletimizin huzur ve güven içerisinde hayatını sürdürebilmesi için polisimizin tek başına görevini yerine getirmesi yeterli değildir. Kamu düzeninin sağlanması, kanunların uygulanması, toplumda barışın ve güvenin sürdürülmesi bakımından vatandaşlarımıza da önemli görevler düşmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle Emniyet Teşkilatın da görev yapan tüm  mensuplarımızın 170. Kuruluş Yıldönümünü kutluyorum”dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2015, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER