Güçlü Hizmet Eli Kuzuluk'ta

Kuzuluk Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Murat Çakmakçı ve dernek üyeleri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Şehrimizin diğer bölgelerinde olduğu gibi Kuzuluk’a da Büyükşehir’in güçlü hizmet elini ulaştırmaya devam edeceğiz” dedi.

Güçlü Hizmet Eli Kuzuluk'ta
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Akyazı Kuzuluk Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Murat Çakmakçı ve dernek üyelerini makamında ağırladı. Gerçekleştirilen ziyarette Kuzuluk Mahallesi sakinlerinin doğalgaz, altyapı ve içmesuyu taleplerini dinleyen Başkan Toçoğlu, Kuzuluk’ta altyapı ve içmesuyu çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini vurguladı.

 

8 Kilometrelik İçmesuyu

Başkan Zeki Toçoğlu, “Kuzuluk bölgemizde 52 kilometrelik kanalizasyon hattının 28 kilometresinde çalışmalarımız tamamlandı. Ayrıca geçtiğimiz günlerde müjdesini verdiğimiz 8 kilometrelik içmesuyu ve su deposu ile ilgili de hazırlıklarımız tamamlandı. Hayata geçirdiğimiz projeler ve yeni hizmetlerle Kuzuluk’u da sağlam altyapı ve sorunsuz içmesuyuyla buluşturuyoruz. Böylece bölgemizin kayıp kaçak oranları da önemli ölçüde azalacak” diye konuştu.

 

Yeni Yatırımlar

Toçoğlu, “Kuzuluk’a doğalgaz ulaşması ile ilgili de çalışmalarımız sürüyor. Bu konuda AGDAŞ Genel Müdürümüz ile de gerekli görüşmeleri gerçekleştirdik. İnşallah bu konuda önümüzdeki dönemlerde yapıcı adımlar atılacak. Kuzuluk yatırım planına dahil edildikten sonra gerekli çalışmalar başlatılacak. Şehrimizin diğer bölgelerinde olduğu gibi Kuzuluk’a da Büyükşehir’in güçlü hizmet elini ulaştırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2015, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER