Geyve'ye Bir Yenilik Daha...

Geyve ilçesi Karaçam mahallesine Kültür merkezi ve sosyal tesisi yapılıyor

Geyve'ye Bir Yenilik Daha...
banner3

2023 Türkiye’si için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdüklerini ve marka kentler oluşturma adına her zaman çalıştıklarını dile getiren Kaya, “Sakarya gibi güzel bir şehrin incisi olmak için çalışıyoruz” dedi. Bir sanatsal faaliyette bulunmanın, konferans dinlemenin, yeni bir bilgiye sahip olmanın önemini vurgulayan Kaya, Geyve Belediyesi Karaçam Kültür ve Sosyal Tesisi’nin temeline başlanıldığı müjdesini verdi.
 

GEYVE EN İYİYE LAYIK
Geyvelilerin her zaman her şeyin en iyisine layık olduğunu ifade eden Kaya, “Bizler bu yola çıkarken ‘Önce can’ demedik biz, ‘Önce canan’ dedik ve canan için canımızı dişimize takmaya devam ediyoruz. Okumak, kültür sahibi olmak ve hangi yaşta olursan ol kendini geliştirmek en önemli faaliyettir. Bugün burada temeli atılan merkezimiz yüzlerce insanımızı bir araya getirecek” ifadelerini kullandı.
 

BİR PAYDADA BİRLEŞMEK İÇİN
Çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirten Kaya, “Kar yağdı yollarımız kapandı her an faaliyette olduk ve vatandaşlarımızı mağdur etmeden müdahalede bulunduk. Baharın gelmesi ile de zarar gören alt yapılarımızı yenilemeye başladık, birçok mahallemize parke taşlarını döşedik. Bunlar hayatın olağanında yapmamız gereken işlerdi ve halkımızın ihtiyacı olan, onlara bir şey katacak ve hep birlikte bir paydada birleştirecek bir projeye imza atmak istedik” dedi.
 

‘HEP BİRLİKTE KUTLAYACAĞIZ’
Kaya konuşmasına şöyle devam etti: “Bu düşüncelerle Geyve Belediyesi Karaçam Kültür ve Sosyal Tesisi’nin temelini atıyoruz. Temennimiz halkımızın bu projen memnun kalması ve en iyi şekilde faydalanması. Projemizin için farklı sosyal alanlar da olacak. Temelini attığımız bu güzel projenin açılışını inşallah tüm halkımızla kutlayacağız. Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve hayırlı olmasını diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2015, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER