Geyve YKD " PEPSİCO " Ziyareti...

Geyve Yerel Kültür Derneği Yönetim Kurulu, PEPSİCO Yönetimini ziyaret etti.

Geyve YKD " PEPSİCO "  Ziyareti...
banner3

Geyve YKD Başkanı Namık Cihan, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ziraat Odası Başk. ve Muhtarlar Derneği Başk. Süleyman Pınar, İlçe Gençlik Spor Müdürü Yusuf Yıldız, Karate Hocası - Hakemi Memduh Sakarya'dan oluşan heyet, PEPSİCO Kurumsal İlişkiler Müdürü Pelin Mavili ve Yeni İşl.Kategori Paz. Müdürü Zeynep İzgi ile merkez binada görüştü.

Görüşmede; YKD Heyeti projelerini aktararak PEPSİCO yönetiminden destek talep etti. İlçede düzenleyecekleri "Tarla Günü" programına davet edilen Şirket yönetimi, memnuniyetle geleceklerini iletti.  YKD Başk. Cihan konuşmasında yıl içinde yapılan çalışmaları aktardı ve yapmayı düşündükleri konusunda açıklamalar yaptı. Yönetim Kurulu Üyelerinden; Yusuf Yıldız düzenlemeyi planladığı müsabakalar ve diğer etkinlikleri açıkladı, Memduh Sakarya tasarladığı projeler konusunda bilgiler verdi, Süleyman Pınar ilçedeki meyvecilik ile ilgili bilgiler aktardı.

PEPSİCO Yöneticileri, önümüzdeki yıl için hazırlanmakta olan eğlence-festival-konser takviminde mutlaka Geyve İlçesine de yer verilmesi için gerekeni yapmaya çalışacaklarını açıkladı. İlçenin meyvelerinden oluşan sepetlerden duydukları memnuniyetleri de ifade eden yönetim, Geyve İlçesinde de bir görüşme yaparak daha daha ne yapabilirizi konuşmak istediklerini açıkladı. Davete de mutlaka geleceklerini belirtti.

Heyet ziyaretini bu bilgi alışverişinin devam etmesi dilekleri ile tamamladı.

 

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2014, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER