Geyve'ye SGK Merkezi Yapılacak..

0

Geyve'ye SGK Merkezi Yapılacak..
banner3

Ankara’da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik başkanlığında gerçekleştirilen Sosyal Güvenlik Kurumu Yönetim Kurulu Toplantısında Geyve ilçesine yapılacak olan SGK merkezinin yapılmasının nihai kararı alındı.

İhale Ocak Ayında

SGK genel Müdürlüğünde Hizmet binalarıyla ilgili taleplerin görüşüldüğü toplantıda Geyve ilçesine yapılacak SGK Merkezinin yapım kararı alınırken ihalesinin Ocak Ayı içerisinde gerçekleştirileceği  belirtildi.

Bölge SGK Merkezi

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Geyve-Taraklı-Pamukova ilçelerindeki Sosyal Güvenlik kurumu kapsamındaki tüm çalışan ve emeklilerin işlemlerinin daha rahat yapılıp takip edilmesi amacıyla bölgenin en modern SGK merkezinin yapım kararının alındığı müjdesini halkımıza vermek istiyoruz dedi.

Teşekkür

Başkan Kaya; Geyve Belediyesi akaryakıt istasyonu karşısındaki eski İlçe Tarım Müdürlüğü arazisine yapılacak olan SGK Merkezinin ilçemize kazandırılmasında Başta Vekilimiz Şaban Dişli olmak üzere Türkiye Ziraat Odaları Başkanı Şemsi Bayraktar’a teşekkür ederek, Geyve halkı her şeyin en iyisine en güzeline layıktır. Geyve ve bölge halkına hayırlı olsun dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2014, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER