Gençler Siyaset'in İçinde Olmalı

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Teşkilatı ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Ülkemizin ve AK Parti siyasetinin yereli bilen, geneli anlayan ve Dünya’ya bu altyapı ile bakan bir gençliğe ihtiyacı var. Duygu ve inanç dünyanızla güçlendirdiğiniz kazanımlarınız yeni Türkiye’nin inşasında önemli rol oynayacaktır” dedi.

Gençler Siyaset'in İçinde Olmalı
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos ve teşkilat mensuplarını makamında ağırladı. Gerçekleştirilen ziyarette devam eden teşkilat çalışmaları ile ilgili Başkan Toçoğlu’na bilgiler everen Likos, “Çok heyecanlı bir ekip kurduk. AK Parti Adapazarı gençliği olarak genel seçimlere hazırlık çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. İnşallah Adapazarı’nda AK Parti siyasetini geleceğe taşıyacak önemli başarılar kazanacağız” diye konuştu.

Teşkilatımıza Güveniyoruz

Genel seçimlerin oldukça önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Toçoğlu, “Biz her seçimde olduğu gibi genel seçimlerde de tüm teşkilatlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizim siyasetimizin temeli inanç ve ahlak üzerine kurulmuştur. Ahlak, gelenek ve siyaset anlayışımıza bağlı kalarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm teşkilatlarımız üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirecektir. İnşallah genel seçimlerde Sakarya’ya yakışır bir oy yüzdesi elde edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

Siyasetin İçinde Olmalısınız

Gençlerin siyasetin içinde yer almasının mutluluk verici olduğunu da belirten Başkan Zeki Toçoğlu, “Biz her platformda ifade ediyoruz; gençlerimizin siyasetin içerisinde yer almalarını çok önemsiyoruz. Ülkemizin ve AK Parti siyasetinin yereli bilen, geneli anlayan ve Dünya’ya bu altyapı ile bakan bir gençliğe ihtiyacı var. Duygu ve inanç dünyanızla güçlendirdiğiniz kazanımlarınız yeni Türkiye’nin inşasında önemli rol oynayacaktır. Yolunuz, yolumuz açık olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2015, 13:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER