Genç Liderler AKM'de Buluşuyor

Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen ‘Sakarya Genç Liderler Buluşması’, 11 Mayıs Pazar günü, AKM’de gerçekleştiriliyor.

Genç Liderler AKM'de Buluşuyor
banner3

  Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Alperen Şerifoğlu, “Genç Liderler Buluşması ile gençlik meclisimize üye arkadaşlarımız arasındaki birlikteliği daha yüksek seviyelere taşıyacağız” dedi.

Sakarya Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen Sakarya Genç Liderler Buluşması, 11 Mayıs Pazar günü, Adapazarı Kültür Merkezi’nde gerçekleştiriliyor. Düzenlenecek program hakkında bilgiler veren Sakarya Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Alperen Şerifoğlu, “Genç Liderler Buluşması ile Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyelerimizi bir araya getiriyoruz. Gençlik Meclisimizin çalışmaları ile ilgili sunumlar ve eğitici faaliyetlerin gerçekleştirileceği etkinliğimiz ile gençlik meclisimize üye arkadaşlarımız arasındaki birlikteliği daha yüksek seviyelere taşıyacağız. 11 Mayıs Pazar günü, saat 10.00’da, AKM’de gerçekleştireceğimiz Genç Liderler Buluşmasına tüm halkımız davetlidir” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2014, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER