Genç: 'Biz üyelerimiz için çalışıyoruz'

Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte üyelerini işyerlerinde bizzat ziyaret ederek, “hayırlı işler” dileklerinde bulunan MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç; çalışmalarını artırarak, sürdürüyor.

Genç: 'Biz üyelerimiz için çalışıyoruz'
banner3

Üye problemlerini ve sorunlarını yerinde dinlemek ve gerekli mercilerle görüşerek, çözüm arayışına girmek için üyelerini, beraberindeki yönetim kuruluyla birlikte işyerlerine bizzat ziyaret eden Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi Balkanı Ahmet Genç; örnek olacak bu çalışma programına artırarak devam ediyor. Bu hafta ki ziyarette ise Başkan Yardımcısı Yaşar Coşkun, Basın ve Yayın Komisyonu Başkanı İsmail Eminler, Bütçe ve Mali İşler Komisyonu Başkanı Salih Bakkaloğlu, Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Eyüp Tuncer ve Dış İlişkiler Komisyonu Başkan Yardımcısı Çetin Kahya’da hazır bulundu.

 

Üyelerin işyerlerinde

Üyelerin sorun ve isteklerini dinleme ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunma amacıyla gerçekleştirilen çalışmada; Tok Dekorasyon Şirketi Yön. Krl. Bşk. Adem Tok, Elmas Yapı Şirketi Yön. Krl. Bşk. Ahmet Zahit Elmas, Erçelik Soğutma Şirketi Yön. Krl. Bşk. Sabit Çelik ve Essen AVM Şirketi Yön. Krl. Bşk. Mahmut Esen işyerlerinde bizzat ziyaret edildi. Ziyaret esnasında tüm üyelere MÜSİAD Genel Merkezi’nin ‘Çerçeve’ dergisi ile Sakarya Şubesi’nin ‘şube bülten’ dergisini takdim edilirken, Adem Tok’a üyelik kiti verildi.

 

Ortaklıkta başarı

Üyelerinin çalışmaları hakkında da bilgi alan Başkan Genç; MÜSİAD yönetimi olarak, her zaman üyeleri için var olduğunu belirterek, “Tüm yöneticilerimiz, kendi işlerinden ve zamanında fedakarlık ederek, gönüllü olarak hem Sakarya’ya, hem üyelerine hizmet etmektedir” dedi. ortaklığın öneminden de bahseden Başkan Genç; “İşyerlerindeki ortaklık, dürüstlük ve güven çerçevesinde olduğu sürece, o işyeri başarılı olur” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2015, 17:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER