Gazetecilere 250 Fidanlık Hatıra Ormanı

Adapazarı Belediyesi basın mensuplarına yönelik ‘Gazeteciler Hatıra Ormanı’ etkinliği düzenledi. 250 ıhlamur dikiminin gerçekleştiği etkinlikte konuşan Başkan Işıksu,” Basın mensuplarımızla birlikte oluşturduğumuz hatıra ormanı hayırlı olsun” dedi.

Gazetecilere 250 Fidanlık Hatıra Ormanı
banner3

Adapazarı Belediyesi Gazeteciler için Ihlamur fidanı dikim etkinliği düzenledi. Adapazarı İlçesi Camili Mahallesi’nde düzenlenen etkinliğe Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun yanı sıra Adapazarı Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Çelikel, Hilmi Kızılcık ve çok sayıda basın mensubu katıldı. Konu ile ilgili konuşan Başkan Mutlu Işıksu,” 250 ıhlamur fidanından oluşturduğumuz Gazeteciler Hatıra Ormanı hayırlı olsun” dedi.

“Desteklerini Hissediyoruz”

Adapazarı Belediyesi’nin basın mensuplarına yönelik düzenlediği ıhlamur fidanı dikim etkinliğinde konuşan Başkan Işıksu oluşturulan Gazeteciler Hatıra Ormanı’nın hayırlı olmasını temenni etti. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu konu ile ilgili yaptığı açıklamada,” Bugün hep birlikte 250 adet ıhlamur ağacı fidanının dikimini gerçekleştirdik. Diktiğimiz fidanların bakımlarını yaparak güzel bir hatıra ormanı oluşturacağız. Gazetecilerimiz, yerel yöneticilerin ya da kamu kurum yöneticilerinin eksik tarafını gördüğünü ve eksiklerimizi giderebilmemiz için çalışıyor. Her zaman değerli gazetecilerimizin desteğini hissediyoruz. Bugün de gazetecilerimiz bizleri yalnız bırakmayarak onlar için hazırladığımız etkinliğimize katıldılar. Herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER