banner28

Flaş! O Hesabın Sahibi Tutuklandı!!!

Sosyal medya hesaplarından aralarında Sakarya’nın tanınmış isimlerinin de bulunduğu çok sayıda kişi hakkında çok çeşitli ithamlarda bulunan şahıs, Sakarya Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince gözaltına alındı. Balıkesir’de yakalanan ve Sakarya’ya getirilen şahıs hakkında çok sayıda suç duyurusu başvurusu gerçekleşirken şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Flaş! O Hesabın Sahibi Tutuklandı!!!
banner3

Aralarında Sakarya’nın tanınmış isimlerinin, siyasilerinin ve Vali Hüseyin Avni Coş’un da bulunduğu çok sayıda kişi hakkında Twitter ve Facebook hesabı üzerinden çeşitli haksız ithamlarda bulunan eski Türk Silahlı Kuvvetleri personeli M.D. isimli şahıs, başlatılan soruşturma kapsamında Balıkesir’de yakalanarak Sakarya’ya getirildi. Sakarya Emniyet Müdürlüğü’nde ifadesi alınan M.D. hakkında Sakarya Adliyesi’ne aralarında siyasetçi, bürokrat ve gazetecilerinde olduğu birçok isim tarafından rekor sayıda suç duyurusunda bulunuldu. Öte yandan yürütülen soruşturma kapsamında M.D.’nin yanı sıra 3 kişi daha gözaltına alındı.

 

TUTUKLANDI

Öte yandan Sakarya Emniyet Müdürlüğü’nde ifadesi alınan M.D.’nin ilk ifadesinde çok önemli bilgilere ulaşıldığı ve bu ifade sonrasında Sakarya’da bağlantılı olduğu birçok isim hakkında da soruşturma başlatılacağı, genişletilen soruşturma kapsamında gözaltıların olabileceği iddia edilirken şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2017, 20:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER