FENOMEN MURAT'TAN EYMEN BEBEĞE YARDIM ÇAĞRISI

Sosyal Medya üzerinden Barbaros Şansal’a verdiği tepki sonrası üne kavuşan Fenomen Murat Övüç, başta Eymen Bebek ve ailesini ziyaret ederken Serdivan Alaçatı Muhallebicisi’nde hayranlarıyla bir araya geldi.

FENOMEN MURAT'TAN EYMEN BEBEĞE YARDIM ÇAĞRISI
banner3

HAYRANLARIYLA BULUŞTU

Dün akşam saatlerinde Eymen Bebeğin ailesini ziyaret eden sosyal medya fenomeni Murat Övüç Serdivan Alaçatı Muhallebicisi’nde hayranlarıyla bir araya geldi. Hayranlarıyla birlikte kahvaltı eden ve bol bol fotoğraf çekilen Övüç, “Buraya Eymen Bebek için bir adım atmaya geldim. Dün akşam yaptığım çağrı sonrasında kısa sürede çok sayıda destek mesajı aldım. Kısa sürede bu bebeğimiz için gerekli yardımı toplayacağımıza inanıyorum. Burada birçok şeye sahip olmak yerine paylaşmak bizim ana felsefemiz olmalı. Önümüzde Ramazan Ayı var, tüm vatandaşlara sesleniyorum elimizden gelen, gönlümüzden kopan yardımı bu aileye yapalım” dedi.

 

“MUHALLEBİYE BAYILDIM”

Alaçatı Muhallebicisi’nde hayranlarıyla buluşan ve kahvaltı eden Övüç, “Bu arada Alaçatı Muhallebicisinin konseptini çok beğendim. Daha önce farklı yerlerde gitme fırsatım olmadı ama inanın çok güzel, çok harika bir yer. Özellikle sakızlı muhallebisine bayıldım. Bizi burada çok güzel ağırlayan tüm personele teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2017, 20:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER