Eskibedil -Vakıf Yolu Çalışmaları Sürüyor

Akyazı genelinde teknik çalışmalarının sürdüren Akyazı Belediyesi Fen işleri müdürlüğü teknik ekipleri Eskibedil - Vakıf mahallesi arasında büz çalışması ve yol genişletme çalışmasına başladı.

Eskibedil -Vakıf Yolu Çalışmaları Sürüyor
banner3

Özellikle tarlalardan gelen ark sularının oluşturduğu su birikintilerinin engellenmesi ve  suların tahliyesini sağlamak amacıyla çalışmalarını hızlandıran Akyazı Belediyesi Fen işleri müdürlüğü ilçe genelinde büz döşeme, yağmur suyu kanal çalışmaları, yol genişletme ve yol açma çalışmaları kapsamında Eskibedil ve Vakıf yolu arasında çalışma başlattı.

Eskibedil - Vakıf yolu arasında bulunan tarlaların kenarında oluşan ark su birikintilerinin engellenmesi amacıyla yola paralel olarak başlatılan büz döşeme çalışmaları ile bu bölgedeki su birikintileri tahliye edilmesi ve yol genişletme çalışmasının yapılması sağlandı. Kepçe ile yola paralel olarak açılan çukurlara büzleri döşeyen Akyazı Belediyesi Fen işleri müdürlüğü ekipleri olası sel durumlarına karşı tedbir amacıyla kısa süre içerisinde bu bölgedeki suyun tahliye edilmesi ve yeniden su birikmesinin engellenmesini sağladılar. 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2015, 16:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER