Eski Milletvekili Alemdar'ı Ziyaret Etti…

Sakarya eski milletvekili, ekonomist, iş adamı ve öğretim görevlisi Erol Aslan Cebeci, Serdivan Belediyesi’ne gelerek Başkan Yusuf Alemdar’la görüştü.

Eski Milletvekili Alemdar'ı Ziyaret Etti…
banner3

Haziran ayındaki milletvekili seçimleri öncesi,  Sakarya’dan milletvekili aday adaylığı başvurusu yapan Cebeci, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ile makamında bir araya gelerek projelerini paylaştı ve fikir alışverişinde bulundu.


ABD'de özel sektörde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunan Erol Aslan Cebeci, özel sektörün yanı sıra yurtdışı görevlerinde kazandığı tecrübeleri millete hizmet noktasında değerlendirmek istediğini ve bunun için aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu söyledi.
Başkan Alemdar da, Erol Aslan Cebeci’ye adaylık sürecinde başarılar dileyerek, Cebeci’nin mesleki ve akademik açıdan değerli bir insan olduğunu ve ayrı meziyetlere sahip tüm aday adaylarının tek gayelerinin millete hizmet etmek olduğunu söyledi.
Başkan Yusuf Alemdar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Erol Aslan Cebeci’ye aday adaylığı için hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2015, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER