Erenler K.O.Z.'a Gitti

Erenler Belediyesi tüm personeli ile birlikte son dönemin en popüler sineması Kod Adı K.O.Z. filmine gitti.

Erenler K.O.Z.'a Gitti
banner3

Türkiye'deki devlet içinde paralel yapılanmayı anlatan,“Söylenenler mi doğru, öğrenecekleriniz mi” sloganı ile peyazperdede sinemaseverler ile buluşan Kod Adı K.O.Z. filmi vizyona girdiğinden beri kapalı gişe oynuyor.
Erenler Belediyesi, tüm ülkenin yoğun bir şekilde merakını çeken Kod Adı K.O.Z. filmi için sinema salonu kapattı. Erenler Belediye Personeli ve Erenler AK Parti Teşkilatının birlikte seyrettiği film izleyiciler tarafından çok beğenildi.


Ada AVM'de yapılan organizasyona Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Başkan Yardımcıları  Muhammet Kıratlı ve Ali Akdeniz, Erenler AK Parti İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, Belediye Personeli ve Gençlik ve Kadın Kolları katıldı.
Film sonrası açıklamalarda bulunan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, "Türkiye'nin içindeki hainleri anlatan Kod adı K.O.Z. filmi gerçekleri tam manasıyla göstermiştir. Paralel yapının elemanları tıpkı bu filmdeki gibi devlet kademelerine sızmaya çalışmıştır ve müslüman kimlikle duyarlı insanlarımızı kandırmıştır. Filmde her şey net; oyuncuları ve yapım ekibini kutluyorum. Gerçekten çok güzel bir proje olmuş." dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2015, 14:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER