Erenler'de Coşkulu Bayramlaşma

Erenler ilçesinde kurum ve kuruluşların yöneticileri, kurum amirleri Erenler Belediyesi tarafından belediye hizmet binasında düzenlenen bayramlaşma töreninde vatandaşlarla bir araya gelerek bayramlaştı.

Erenler'de Coşkulu Bayramlaşma
banner3

 

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşmaya Kaymakam Salih Karabulut’ta katıldı. Başkan Öztürk ve Kaymakam Karabulut bayramlaşmaya katılanlar ile tek tek ilgilendi ve karşılıklı bayram tebriklerinde bulundu. Bayramlaşmaya, AK Parti Genel Merkez SKM Başkanı ve Sakarya Milletvekili Aliihsan Yavuz, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik,  AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, MHP Sakarya Milletvekili Adayı Melihşah Budak, MHP Erenler İlçe Teşkilatı, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ, Erenler Kızılayı Şube Başkanı Ahmet Özgedik,  kurum amir ve müdürleri, oda ve dernek başkanları ile çok sayıda vatandaş topluluğu katıldı.

 

“Allah Milleti, Devleti ve tüm mazlumları korusun”

Başkan Öztürk bayramlaşma programında yaptı açıklamada, “bu gün müstesna bir gün sabah bayram namazı öğlen ise cuma namazı kıldık maneviyatı yüksek bir atmosferde iki bayram bir arada yaşıyoruz. Biz yıllardır geleneksel olarak bayramlaşmalarımızı ilçemizin tüm kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, kurum amirleri ve vatandaşlarımızın katılımlarıyla belediye hizmet binamızda gerçekleştiriyoruz. Rabbimize şükürler olsun Erenlerde birlik ve beraberlik içerisinde güzel bir bayramlaşma daha gerçekleştiriyoruz. Bizleri nice bayramlara barış ve huzur içerisinde ulaştırmasını Allah’tan niyaz ediyorum. Allah milletimizi devletimizi ve tüm mazlumları korusun İslam coğrafyasında akan Müslüman kanlarını durdursun ülkemizin birliği ve beraberliği bozmasın” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2018, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER