Erenler Belediyesinden 'Hoş Geldin Bebek' Projesi

Erenler Belediyesi’nin uygulamaya geçirdiği “hoş geldin bebek” kampanyasında 34’ncü bebeğe ulaşıldı.

Erenler Belediyesinden 'Hoş Geldin Bebek' Projesi
banner3


 

Hoş geldin Bebek Projesi

Erenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün hayata geçirmiş olduğu proje ile Erenler ilçesinde yeni doğan bebekler takip edilerek belirli periyotlarla evlerinde aile ziyaretinde bulunarak farkındalık oluşturuluyor. Proje kapsamında doğum yapan tüm anneler ziyaret ediliyor.

 

Öztürk, proje ile yakından ilgileniyor

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’de yeni proje ile yakından ilgileniyor. AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri ile birlikte Çaykışla mahallesinde ki aile de bu kapsamda ziyaret edildi. Bu güne kadar yeni doğan 34 bebeği evlerinde ziyaret ettiklerini ve hediyelerini verdiklerini söyleyen Öztürk yaptığı açıklamada; “Erenlerde ikamet eden ebeveynlerimizin sevincine “Hoş geldin Bebek” projemizle ortak oluyoruz. Aynı zamanda ziyaretimiz esnasında ailemizin sosyal durumunu da tespit ediyoruz. Erenler’de dünyaya gelen çocuklarımızın kalplerine, hayata gözlerini açtığı ilk andan itibaren dokunuyoruz. Yeni doğan bebeklerimize aile saadeti içerisinde analı babalı sağlık ve mutluluk dolu uzun bir ömür diliyoruz. Zamanım elverdikçe proje kapsamında ziyaretlere bizzat katılmaya devam edeceğim” dedi.

 

Aileler Mutlu

Yeni doğan bebeklerin aileleri “Hoş Geldin Bebek” ekibini karşılarında görmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek “böyle bir projeyi hayata geçirdiği ve bizi evimizde ziyaret ettiği için Belediye Başkanımız Cavit Öztürk’e ve Erenler Belediyesine teşekkür ediyoruz” dediler.

 
Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2014, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER