Erdoğan Isır Taraklı'da

CHP Milletvekili Aday Adayı Erdoğan Isır, Taraklı ilçesini ziyaret etti. Ekibi ile birlikte otobüs ile ilçeye giden Isır, otobüste ve ilçede vatandaşların sorunlarını dinledi.

Erdoğan Isır Taraklı'da
banner3

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adaylığını geçtiğimiz hafta içerisinde açıklayan Kurultay Delegesi Erdoğan Isır, Taraklı ilçesini ziyaret etti. Halk otobüsüyle ilçeye giden Isır, burada vatandaşların sorunlarını dinleyerek sohbet etti.

Pazar günü yapılacak Taraklı Toplantısı öncesinde halkla bir araya gelmek isteyenleri dile getiren Isır, "8 Şubat'ta Taraklı ilçesinde partililerimizle buluşacağız. Bunun öncesinde Cuma günü ilçeye ziyaret gerçekleştirdik. Esnaflarımızı gezdik. Taraklı'nın berberinde tıraş olup, çay ocağında çay içtik. İnsanlarımıza CHP'yi ve çalışmalarımızı anlattık. Halkımızın sorunlarını dinledik. CHP herkes için umudun adıdır. Onlara umut olmak adına, yapabileceklerimizi ve çalışmalarımızı anlattık" dedi.

8 Şubat'ta yapılacak Taraklı Toplantısına bütün vatandaşları davet ettiklerini de ifade eden Isır, aday adayı olarak tüm ilçelerde bu toplantıları gerçekleştireceklerini de sözlerine ekledi. 

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2015, 14:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER