Erdoğan'dan Borçlulara Müjde!

Partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2.5 milyon üzeri hanede 80 liralık elektrik faturasını karşılayacağız. Kredi kartı borçlusu vatandaşlarımızın borçlarını tek çatı altında toplayarak yapılandıracağız” dedi.

Erdoğan'dan Borçlulara Müjde!
banner3

 

AK Parti grup toplantısında konuşan Recep Tayyip Erdoğan kritik açıklamalarda bulundu. Birbirinden önemli müjdeler veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2.5 milyon üzeri hanede 80 liralık elektrik faturasını devletin karşılayacağını ifade etti. Erdoğan, kredi kartı borçluları için de çok önemli bir müjde verdi. İşte Cumhurbaşkanının grup toplantısında söyledikleri;

Her yeni gösterge, gelişme finansal saldırıların etkisinin ortadan kalkmaya başladığını gösteriyor. Bir taraftan tüm göstergelerde pozitif gelişmeler sağlanırken, her güzel gelişmeyi müjde olarak yansıtacağız. Bir dizi müjdeyi daha paylaşmak istiyorum.

Düzenli sosyal yardım alan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın aylık 150 kw/saat elektrik tüketimini devlet olarak biz üstleniyoruz. Bu kapsamda 2,5 milyon üzeri hanede 80 liralık elektrik faturasını devlet karşılayacak.

Kredi kartı borcunu ödemekte zorlanan vatandaşlarımıza, Ziraat Bankası aracılığıyla, kredi kartı borçları tek bir çatı altında toplanacak. Hangi banka olursa olsun, Buradan alınan krediyle borçlar kapanacak. Aylık gelirine uygun şekilde bu borcunu ödeyecek.

Halkbank, esnaf ve sanatkarların işletme giderleri karşılamak üzere 22 milyar liralık kredi kullandıracak.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER